Sezon rozpoczęty!

W piątek 4.04.2014r o g 18:30 meczem pomiędzy Gromem Żegrze a OKFem Poznań rozpoczęto XXXIX edycję Piłkarskiej Ligii Rataj. Mecz zakończył się wynikiem 2:5.

Natomiast tuż przed meczem uroczyście zainaugurowano rozgrywki, rozdano terminarze i przedstawiono zasady jakimi rządzić się będzie PLR w tym roku. Bez podziału na kategorie wiekowe wystartuje razem 14 drużyn. Zespoły podzielone zostały na dwie grupy, w których rywalizować będą między sobą. Z każdej 7-zespołowej grupy 4 awansują dalej, by stoczyć bój o tytuł mistrzowski, gdzie każda z drużyn rozegra jeszcze spotkania z przeciwnikami, których nie podejmowali dotąd. Zatem w tym roku każda z drużyn rozegra 6 spotkań, a 8 najlepszych rozegra kolejne 4. Oto podział na grupy:

GRUPA A

• GROM ŻEGRZE
  • OKF POZNAŃ
  • SAN MARINO
  • TKM
  • FC STARE ŻEGRZE
  • QUAY
  • DZIOBAKI

GRUPA B

• ORLE GNIAZDO
  • MY JESTEŚMY ORŁY
  • LE BLE
  • FC PUSTO W LODÓWCE
  • ŚWIAT ŚWIEC
  • RATAJSKA SP
  • PATRYK SZCZYGIEŁ

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem klikając w odpowiednią zakładkę.